KOŁO MŁODEGO GEOGRAFA

eksperymentuje, weryfikuje, doświadczam

Prowadzący: Anna Grzybowska

Termin: wtorki 15.40 -  17.10

 

SKS kl. 4 - 6        

Prowadzący: Anna Makowska 

Termin: wtorek 13.45

czwartek 15.45

 

SKS-szermierka

Prowadzący: Przemysław Wojciechowski          

Termin: wtorek

czwartek 16.30-17.45

 

SKS-piłka siatkowa

Prowadzący: Małgorzata Kramer

Termin: poniedziałek 15.40-16.40

wtorek  14.45-15.45

KONKURSY

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – odpowiedzialna  Paulina Wilczewska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – odpowiedzialna Joanna Kwas

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – odpowiedzialna Ewa Kaleta

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – odpowiedzialna Monika Fabiś

Matematyczny Kangur Europejski – odpowiedzialna Violetta Szczupakowska

Złota Żaba – odpowiedzialna Małgorzata Urbanowicz

Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. 4 – 8 – odpowiedzialna Sylwia Adamczak

Szkolny konkurs talentów – odpowiedzialna Barbara Szelągiewicz

 

 PROJEKTY

Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe i noworoczne różnych krajów i kultur. - 20 grudnia 2019r.

Dni Seniora -  2020r.

Niezwykła podróż – poznajemy kulturę wybranych krajów całego świata. - Czerwiec 2020r.

Kórnik – moja najbliższa okolica. - Październik 2019r.

GODZINY PRACY

 

POMOC PSYCHOLOGICZNA-  PEDAGOGICZNA

LOGOPEDA

PONIEDZIAŁEK

 8:00 - 17:00

 9:00-14:30

WTOREK

 8:00 - 17:00

 9:00-14:30

ŚRODA

 8:00 - 17:00

 9:00-14:30

CZWARTEK

 8:00 - 17:00

 9:00-14:30

PIĄTEK

 8:00 - 17:00

 9:00-14:30

 

Psycholog szkolny: 

Jaskulska Natalia 

 

Pedagog szkolny: 

Borowiak Eliza

Wołodkiewicz Krzysztof

 

Terapeuta pedagogiczny:  

Chrząszcz Małgorzata

 

Logopeda: 

Dunaj-Czyżewska Anna

 

Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia:  

Ciunajcis Joanna

Hęćka Przemysław

Kędziora Paulina

Ochocka Joanna

Toboła Beata

Wiśnioch Emilia

 


Poniżej znajduje się wniosek o udzielenie pomocy psychologiczno - pedagogicznej:


Drogi Uczniu,

zwróć się do pedagoga i psychologa szkolnego gdy:

  • Masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać
  • Czujesz, że nikt Cię nie rozumie, jesteś samotny
  • Chciałbyś z kimś porozmawiać
  • Nie potrafisz porozumieć się z rówieśnikami, nauczycielem
  • Jesteś w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej
  • Chcesz podzielić się swoją radością, sukcesem
  • Chciałbyś pomóc innym, nie wiesz jak to zrobić
  • Masz ciekawe pomysły i chcesz się nimi podzielić

Drogi Rodzicu,                  

  • zwróć się do pedagoga i psychologa szkolnego gdy: 
  • Masz pytania i nie wiesz do kogo się zwrócić
  • Niepokoi cię zachowanie dziecka
  • Chcesz porozmawiać o dziecku i Twoich z nim relacjach
  • Potrzebujesz wsparcia w procesie wychowania
  • Masz pytania dotyczące wyników w nauce Twojego dziecka i jego funkcjonowania w szkole
  • Szukasz pomocy

                                               


KLASY 4-8

Klasa 4a

Monika Jędrzejewska – wychowawca

Barbara Śmiechowska – drugi wychowawca

Klasa 4b

Dorota Czerwik – wychowawca

Beata Duszczak – drugi wychowawca

Klasa 4c

Ewelina Plucińska – wychowawca

Wioletta Rulewicz – drugi wychowawca

Klasa 5a

Przemysław Wojciechowski – wychowawca

Sylwia Ubych – drugi wychowawca

Klasa 5b

Joanna Ochocka – wychowawca

Sylwia Adamczak – drugi wychowawca

Klasa 5c

Izabela Topolska – wychowawca

Małgorzata Urbanowicz – drugi wychowawca

Klasa 5d

Tomasz Jaśkowiak – wychowawca

Monika Foltyn – drugi wychowawca

Klasa 5e

Monika Pałka – wychowawca

Dominika Janiszewska – drugi wychowawca

Klasa 5f

Violetta Szczupakowska – wychowawca

Anna Makowska – drugi wychowawca

Klasa 6a

 Anna Grzybowska – wychowawca

Natalia Jaskulska – drugi wychowawca

Klasa 6b

Monika Fabiś  – wychowawca

Sebastian Kurkiewicz – drugi wychowawca

Klasa 6c

Paulina Wilczewska – wychowawca

Krzysztof Wołodkiewicz – drugi wychowawca

Klasa 6d

Sylwia Przybylska-Sawicka  – wychowawca

Barbara Szelągiewicz – drugi wychowawca

Klasa 6e

Malwina Panek – wychowawca

Hanna Gajdek-Szafrańska – drugi wychowawca

Klasa 6f

Izabela Janochowska – wychowawca

Anna Szczepańska – drugi wychowawca

Klasa 7a

Małgorzata Kramer – wychowawca

Joanna Kwas – drugi wychowawca

Klasa 7b

Marta Stefańska  – wychowawca

Zdzisław Piotrowski – drugi wychowawca

Klasa 7c

Maria Majchrzak – wychowawca

Eliza Borowiak – drugi wychowawca

Klasa 8a

Marta Boniec – wychowawca

Małgorzata Sielicka – drugi wychowawca

Klasa 8b

Ewa Kaleta – wychowawca

Izabela Stypka – drugi wychowawca

KLASY 1-3

Klasa 1a

Emilia Barc – wychowawca

Klasa 1b

Krystyna Łada – wychowawca

Klasa 1c

Patrycja Engelbrecht – wychowawca

Klasa 1d

Milena Bąkowska-Grześkowiak  – wychowawca

Klasa 1e

Alicja Grabiasz – wychowawca

Klasa 2a

Aneta Kata – wychowawca

Klasa 2b

Barbara Ziminska – wychowawca

Klasa 2c

Wiesława Kędziora – wychowawca

Klasa 2d

Weronika Bukczyńska – wychowawca

Klasa 2e

Dominika Poterska  – wychowawca

Klasa 3a

Ewa Krysińska  – wychowawca

Klasa 3b

Agnieszka Szymkowiak – wychowawca

Klasa 3c

Jolanta Nowak  – wychowawca

Klasa 3d

Justyna Andrzejewska – wychowawca

Klasa 3e

Monika Stołowska – wychowawca

 PRZEDSZKOLE

Klasa 0a

Agnieszka Ławniczak – wychowawca

Natalia Cukrzyńska – pomoc wychowawcy

Klasa 0b

Magdalena Tatarynowicz – wychowawca

Natalia Cukrzyńska – pomoc wychowawcy

GODZINY PRACY SEKRETARIATU SZKOŁY

PONIEDZIAŁEK 7:45 - 15:45
WTOREK 7:45 - 15:45
ŚRODA 7:45 - 15:45
CZWARTEK 7:45 - 15:45
PIĄTEK 7:45 - 15:45

 

Sekretarz:  Małgorzata Majchrzak-Latanowicz

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon:  61 227 60 40

 

Referent Administracji: Agnieszka Derfert

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej w Kamionkach  studentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.