Turniej Szachowy w Kamionkach

Wiosna to czas niezwykle przyjemny, gdy wszystko dookoła budzi się do życia, a każdy człowiek ma ochotę jak najczęściej przebywać na świeżym powietrzu. Z tego właśnie powodu piątkowe zajęcia szachowe odbyły się na boisku, przy użyciu dużych bierek zakupionych przez Radę Rodziców.

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Dlatego też marzec obfitował w świetlicy dzieci młodszych w różnorodne zajęcia artystyczne, będące jednocześnie świetną zabawą oraz możliwością wszechstronnego rozwoju i zaprezentowania swoich umiejętności.

Wiersze Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy i Juliana Tuwima znają i kochają wszyscy, a zwłaszcza dzieci. W związku z tym w piątek, 2 marca 2018 roku, w świetlicy dzieci młodszych odbył się konkurs recytatorski "Co mi w duszy gra", podczas którego uczniowie recytowali ulubione wiersze tych poetów.

1 lutego 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. 

W mroźne styczniowe dni przenieśliśmy się do gorącej Afryki.

31 stycznia oraz 1 lutego w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe dla klas I - III. 

Świąteczny nastrój w naszej szkole podkreśliliśmy Jasełkami,

O tym, że sport to zdrowie i świetny sposób na spędzanie czasu wolnego- wie każdy z nas. Motywacją do aktywności fizycznej dla wychowanków świetlicy dzieci młodszych był zorganizowany przez nauczycieli Ranking Sportowy. 

Niektórzy śpiewają, inni tańczą. Ktoś wyjątkowo pięknie recytuje wiersze, a jego kolega zna sztuki walki. Jeszcze inni grają na instrumentach, rysują bądź osiągają świetne wyniki sportowe. Jedno jest pewne: dzieciaki ze świetlicy dzieci młodszych w Kamionkach mają talent!