,,Dzisiaj święto rodziny! Siostry, mamy, brata i taty! Dla Was wszystkich ten program bogaty. Bo przecież rodzina to najważniejszy wynalazek na świecie! Zaraz się o tym przekonacie, jeśli jeszcze tego nie wiecie."- tymi słowami dzieci z kółka teatralnego przywitały w poniedziałek, 4 czerwca 2018 roku, zaproszonych na Dzień Rodziny gości: rodziców, rodzeństwo, babcie i dziadków.

Na Dzień Dziecka czekają wszyscy: zarówno mali, jak i dorośli. W tym roku w świetlicy- poza codziennymi zajęciami- nauczyciele zorganizowali z tej okazji również tor przeszkód.

Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas Id i Ie przygotowali przedstawienie ekologiczne dla koleżanek i kolegów z klas I - III. 

Projekt „KoderJunior - Szkoła Mistrzów Programowania” jest przygotowywany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

27 marca uczniowie z klas pierwszych wybrali się na wycieczkę na wieś. 

Turniej Szachowy w Kamionkach

Wiosna to czas niezwykle przyjemny, gdy wszystko dookoła budzi się do życia, a każdy człowiek ma ochotę jak najczęściej przebywać na świeżym powietrzu. Z tego właśnie powodu piątkowe zajęcia szachowe odbyły się na boisku, przy użyciu dużych bierek zakupionych przez Radę Rodziców.

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Dlatego też marzec obfitował w świetlicy dzieci młodszych w różnorodne zajęcia artystyczne, będące jednocześnie świetną zabawą oraz możliwością wszechstronnego rozwoju i zaprezentowania swoich umiejętności.

Wiersze Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy i Juliana Tuwima znają i kochają wszyscy, a zwłaszcza dzieci. W związku z tym w piątek, 2 marca 2018 roku, w świetlicy dzieci młodszych odbył się konkurs recytatorski "Co mi w duszy gra", podczas którego uczniowie recytowali ulubione wiersze tych poetów.

1 lutego 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski.