Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas 1-3

Prowadzący: p. Aneta Kata

Termin: czwartek

Godzina: 11.00 -11.45

Sala: Hol-łącznik I piętro


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas  3b i 2e

Prowadzący: p. Milena Grześkowiak-Bąkowska

Termin: czwartek

Godzina: 11.00 -11.45

Sala: Hol-łącznik I piętro


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas  2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: czwartek

Godzina: 11.50 -12.35

Sala: 


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas  2a

Prowadzący: p. Emilia Barc

Termin: środa

Godzina: 12.00 – 12.45

Sala: 


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze język polski dla klasy 8c

Prowadzący: p. Paulina Wilczewska

Termin: czwartek

Godzina: 14.50 – 15.35

Sala: B – 1.18


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze język polski dla klasy 8d

Prowadzący: p. Paulina Wilczewska

Termin: czwartek

Godzina: 14.50 – 15.35

Sala: B - 1.18


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze język polski dla klasy 8d

Prowadzący: p. Ryszard Wąsiewicz

Termin: 

Godzina: 

Sala: 


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze język polski dla klasy 8d

Prowadzący: p. Ryszard Wąsiewicz

Termin: 

Godzina: 

Sala: 


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze język polski – zajęcia otwarte dla chętnych

Prowadzący: p. Ryszard Wąsiewicz

Termin: poniedziałek, piątek

Godzina: 8.00 – 8.45

Sala: budynek B


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze język angielski dla klas 4

Prowadzący: p. Monika Pałka

Termin: środa

Godzina: 13.55 – 14.40

Sala: A – 1.24


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze język angielski dla klas 4 klasy 5f

Prowadzący: p. M. Jędrzejewska

Termin: czwartek

Godzina: 

Sala: A – 1.24


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka dla klasy 4

Prowadzący: p. Violetta Szczupakowska

Termin: wtorek

Godzina: 13.45 – 14.30

Sala: A – 1.13


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  matematyka dla klasy 5f

Prowadzący: p. Violetta Szczupakowska

Termin: wtorek

Godzina: 13.55 – 14.40

Sala: A – 1.13


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka dla klasy 5c, 5b, 5d

Prowadzący: p. Violetta Szczupakowska

Termin: wtorek

Godzina: 14.50 – 15.35

Sala: A – 1.13


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka dla klasy 6b, 6c

Prowadzący: p. Iwona Olszak

Termin: środa

Godzina: 13.30 – 14.20

Sala: B – 1.07


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka dla klasy 8a, 8c

Prowadzący: p. Iwona Olszak

Termin: środa

Godzina: 13.30 – 14.20

Sala: B – 1.07


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka dla klasy 6c

Prowadzący: p. Iwona Olszak

Termin: piątek

Godzina: 8.00 – 8.45

Sala: B – 1.07


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka dla klasy 8d

Prowadzący: p. Izabela Topolska

Termin: piątek

Godzina: 13.45 – 14.30

Sala: A – 1.10