Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin

Godzina

Sala

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

p. Ewa Krysińska

piątek

10.45 – 11.30

 

„Mali artyści” – zajęcia teatralno-muzyczne
dla klasy 2c  –

p. Jolanta Nowak

piątek

11.00 – 11.45

 

Koło Integracji Sztuk Plastycznych
dla klas 4-8

p. Sylwia Przybylska-Sawicka

piątek

13.30 – 15.00

B – 0.21

Projekt unijny: „Poznaję, eksperymentuję i weryfikuję”.

Koło matematyczno-plastyczne – zajęcia rozwijające dla klas 7-8

p. Sylwia Przybylska-Sawicka

p. Joanna Kwas

piątek

7.30 – 8.45

B – 1.10

B – 0.21

Projekt unijny: „Poznaję, eksperymentuję i weryfikuję”.

Koła Młodego Geografa – zajęcia rozwijające dla klas 7-8

p. Anna Grzybowska

czwartek

14.55 – 15.40

B – 0.23

Projekt unijny: „Poznaję, eksperymentuję i weryfikuję”.

Koło biologiczne

p. M. Fabiś

sobota

Raz w miesiącu wg harmonogramu ustalonego przez nauczyciela

B – 1.20

Kółko filmowe z języka niemieckiego

dla klas 6 i 7

p. Izabela Stypka

czwartek

14.45 – 16.00

B – 1.20

Kółko językowe z języka włoskiego

„Teatr i muzyka”

dla klas 5, 6, 7.

p. Magdalena Bartosik

wtorek

15.35 – 16.20

B – 1.09 a

Zajęcia rozwijające dla klas 5 – rozwijanie umiejętności plastycznych

p. Sylwia Przybylska-Sawicka

czwartek

8.00 – 8.45

B – 0.21

Zajęcia rozwijające dla klas 5 – rozwijanie umiejętności geograficznych

p. Anna Grzybowska

czwartek

8.00 – 8.45

A – 1.10

Zajęcia rozwijające dla klas 5 – rozwijanie umiejętności biologiczne

p. Monika Fabiś

czwartek

8.00 – 8.45

B – 1.20

Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne

p. Iwona Olszak

poniedziałek

13.30 – 14.20

 

B – 1-07

 

Zajęcia sportowe - szermierka

p. Przemysław Wojciechowski

wtorek

16.00 – 17.30

sala gimnastyczna B

czwartek

16.15 – 17.30

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


„Mali artyści” – zajęcia teatralno-muzyczne dla klasy 2c

Prowadzący: p. Jolanta Nowak

Termin: piątek

Godzina: 11.00 – 11.45

Sala: 


Koło Integracji Sztuk Plastycznych dla klas 4-8

Prowadzący: p. Sylwia Przybylska-Sawicka

Termin: piątek

Godzina: 7.30 – 8.45

Sala: B – 1.10


Projekt unijny: „Poznaję, eksperymentuję i weryfikuję”.

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


 

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


 

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


 

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


 

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


 

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


 

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


 

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


 

Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: