Zajęcia rozwijające dla klasy 2a

Prowadzący: p. Ewa Krysińska

Termin: piątek

Godzina: 10.45 – 11.30

Sala: 


„Mali artyści” – zajęcia teatralno-muzyczne dla klasy 2c

Prowadzący: p. Jolanta Nowak

Termin: piątek

Godzina: 11.00 – 11.45

Sala: 


Koło Integracji Sztuk Plastycznych dla klas 4-8

Prowadzący: p. Sylwia Przybylska-Sawicka

Termin: piątek

Godzina: 13.30 – 15.00

Sala: B – 0.21


Projekt unijny: „Poznaję, eksperymentuję i weryfikuję”. Koło matematyczno-plastyczne – zajęcia rozwijające dla klas 7-8

Prowadzący: p. Joanna Kwas

Termin: piątek

Godzina: 7.30 – 8.45

Sala: B - 1.10 B – 0.21


Projekt unijny: „Poznaję, eksperymentuję i weryfikuję” Koła Młodego Geografa – zajęcia rozwijające dla klas 7-8

Prowadzący: p. Anna Grzybowska

Termin: czwartek

Godzina:14.55 – 15.40

Sala: B – 0.23


Projekt unijny: „Poznaję, eksperymentuję i weryfikuję”. Koło biologiczne

Prowadzący: p. M. Fabiś

Termin: sobota

Godzina: Raz w miesiącu wg harmonogramu ustalonego przez nauczyciela

Sala: B – 1.20


Kółko filmowe z języka niemieckiego dla klas 6 i 7

Prowadzący: p. Izabela Stypka

Termin: czwartek

Godzina: 14.45 – 16.00

Sala: B – 1.20


Kółko językowe z języka włoskiego „Teatr i muzyka” dla klas 5, 6, 7.

Prowadzący: p. Magdalena Bartosik

Termin: wtorek

Godzina:15.35 – 16.20

Sala: B – 1.09 a


Zajęcia rozwijające dla klas 5 – rozwijanie umiejętności plastycznych

Prowadzący: p. Sylwia Przybylska-Sawick

Termin: czwartek

Godzina: 8.00 – 8.45

Sala: B – 0.21


Zajęcia rozwijające dla klas 5 – rozwijanie umiejętności geograficznych

Prowadzący: p. Anna Grzybowskaa

Termin: czwartek

Godzina: 8.00 – 8.45

Sala: A – 1.10


Zajęcia rozwijające dla klas 5 – rozwijanie umiejętności biologiczne

Prowadzący: p. Monika Fabiś

Termin: czwartek

Godzina: 8.00 – 8.45

Sala: B – 1.20


Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne

Prowadzący: p. Iwona Olszak

Termin: poniedziałek

Godzina: 13.30 – 14.20

Sala: B – 1-07


Zajęcia sportowe - szermierka

Prowadzący: p. Przemysław Wojciechowski

Termin: wtorek, czwartek

Godzina: 16.00 – 17.30 (wtorek), 16.15 – 17.30 (czwartek)

Sala: sala gimnastyczna B