W środę, 7 listopada br., w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kamionkach odbyły się Mistrzostwa Gminy Kórnik w Drużynowym Badmintonie dziewcząt i chłopców, zarówno w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsi), jak i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2003-2005).

 

16 kwietnia br. nasza reprezentacja z rocznika 2008 i młodsi, wzięła udział w rejonowej Talentiadzie tenisowej na poznańskim Golęcinie w ramach ogólnopolskiej akcji "Dzieciaki do Rakiet". 

W piątek, 13 kwietnia br. nasi najlepsi piłkarze rocznika 2005 i młodsi, rywalizowali w etapie gminnym Wojewódzkiego turnieju piłkarskiego Orlik Cup, który odbył się na kórnickich Błoniach.

W dniach 16 i 19 marca br. w podpoznańskiej Rokietnicy odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Minisiatkówce Dziewcząt i Chłopców.

Łącznie sześć zespołów reprezentowało naszą szkołę podczas Powiatowych Biegów Przełajowych, które odbyły się 25. kwietnia 2018 przy poznańskiej Malcie. 

W Świątecznym Turnieju SMSu W Minisiatkówce Dziewcząt wzięły udział drużyny z Murowanej Gośliny, ZSMS Poznań i dwie drużyny SMS Kamionki - zielone i niebieskie..

25 października 2017 zainaugurowano gminną rywalizację sportową w naszej nowej hali widowiskowo-sportowej.

19 i 23 października 2018 roku na parkiet Ośrodka Sportu i Rekreacji OAZA wybiegli nasi piłkarze.