Już 19 grudnia 2017 o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich miłośników sportu na Finał Wielkopolski w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzyska Dzieci (rocznik 2005 i młodsi), który odbędzie się w naszej szkole w Kamionkach na hali sportowej w budynku B.

25 października 2017 zainaugurowano gminną rywalizację sportową w naszej nowej hali widowiskowo-sportowej.

19 i 23 października 2018 roku na parkiet Ośrodka Sportu i Rekreacji OAZA wybiegli nasi piłkarze.

19 października 2017 kolejny raz odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Radzewie w celu wyłonienia zwycięzcy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004) w Drużynowym BADMINTONie. 

Powiatowe Biegi Sztafetowe, które odbyły się 29 września 2017 w Kórnickim Centrum Rekreacji i Sportu Oaza - Błonie, wzięło udział niemal 800 uczniów szkół podstawowych  i ponadpodstawowych. 

Mistrzostwa Gminy Kórnik w Badmintonie uważamy za udane!

Dwa lata temu, podczas naszego pierwszego uczestnictwa w Rajdzie Rowerowym do Radzewa, nasza szkoła (ówczesna klasa 5c) zajęła ostatnie, V miejsce. Rok później udało się z ówczesną klasą 5a poprawić wynik i wskoczyliśmy na IV miejsce.

Dnia 10 października br. reprezentacja dziewcząt i chłopców pojechała do Szkoły Podstawowej w Radzewie rywalizować w Drużynowych Mistrzostwach Gminy Kórnik w Badmintonie. Choć zespół gospodarzy przez ostatnie lata nie miał sobie równych w tej dyscyplinie, my postanowiliśmy to zmienić.

W piątek, 23.09.2016 roku wyruszyliśmy z reprezentacjami dziewcząt i chłopców na zmagania w ramach Gminnych Sztafetowych Biegów Przełajowych organizowanych na kórnickich błoniach.

Dnia 22 września br. o godzinie 8:15 uczniowie klasy Va, pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego i eskortą OSP Kamionki, licznie wyruszyli na coroczny rajd rowerowy do Radzewa.