Rozpoczęcie zebrań i konsultacji zawsze o godz. 17.30

INFORMACJA

Uprzejmie informuję, że od dnia 26.08.2019 zostaje uruchomiona aplikacja internetowa do zamawiania posiłków w stołówce Szkoły Podstawowej w Kamionkach. W roku szkolnym 2019/2020 i latach kolejnych zgłaszanie chęci pobierania posiłków, odpisów i rezygnacji będzie odbywać się TYLKO w aplikacji. Link do aplikacji i prezentacja dotycząca użytkowania aplikacji dostępna jest na stronie internetowej Szkoły.

Uprzejmie informuję, że od dnia 26.08.2019 zostaje uruchomiona aplikacja mobilna do zamawiania posiłków w stołówce Szkoły Podstawowej w Kamionkach.

W okresie ferii letnich sekretariat czynny
w godz. 8.30 – 13.30.

 

W PONIEDZIAŁKI NIECZYNNE!

19 czerwca 2019 rok szkolny dobiegł końca. Rozpoczęły się upragnione wakacje, ale zanim rozeszliśmy się do domów odebraliśmy świadectwa.

Informujemy, iż dyżur oddziału przedszkolnego rozpoczyna się od poniedziałku 24 czerwca i trwa do końca lipca w godzinach od 8:00 do 16:00.

W dniach 13-17 kwietnia 2019 roku czterdziestu siedmiu uczniów z klas IV-VII- po raz pierwszy w historii naszej szkoły- wzięło udział w warsztatach językowych Fundacji EuroWeek w Długopolu Dolnym na Ziemi Kłodzkiej. 

UWAGA PREMIERA!

Z wielką przyjemnością oraz dumą zapraszamy do obejrzenia filmu „Meine kleine Heimat Kórnik / Moja mała ojczyzna-Kórnik”. Premiera krótkometrażowego filmu odbyła się podczas Festynu Szkolnego (9 września), teraz film udostępniamy szerokiej publiczności.