W pierwszą sobotę czerwca 2017 w naszej szkole odbył się pchli targ, który został zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców. 

Ideą całej zabawy była forma "wyprzedaży garażowej", na której dzieci z naszej szkoły wraz z rodzicami na swoich stoiskach sprzedawali przyniesione różności.

Na przygotowanych prawie dwudziestu stoiskach można było kupić sporo ciekawych i wartościowych rzeczy np. książki, gry, puzzle, ubrania, buty, bransoletki, itp.

Było specjalne stoisko z własnoręcznie przygotowaną lemoniadą (pychota), a starszyzna mogła napić się kawy zasilając tym samym konto klasowe uczniów jednej z naszych klas.

Podczas targu odbywały się również pokazy artystyczne przygotowane przez panie ze świetlicy z klas 1-3. Pomimo okrojonego składu z występów zadowoleni byli zarówno widzowie jak i występujący (stresik był).

Największą atrakcją dla najmłodszych okazała się wata cukrowa, którą przygotował p. Rafał Węglarz, a którego dofinansowała w niezbędne składniki Rada Rodziców. Rekordziści zjedli 5 a nawet 6 porcji :)

Mamy nadzieję, że inicjatywa się spodobała i w przyszłym roku cała szkoła zamieni się w wielkie targowisko.