Drodzy Rodzice,

dnia 12 i 13 grudnia 2017 odbył się kolejny kiermasz świąteczny w naszej szkole. Z ogromną radością przekazuję Wam wiadomość, że przychód z kiermaszu wyniósł...  5 347,33 zł !

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Gronu Pedagogicznemu

i

Pracownikom Szkoły

Wzbogaciliśmy świetlicę szkolną o kolejne gry, puzzle, piłki, skakanki i kredy do malowania.

Dzięki funduszom zgromadzonym poprzez działania Rady Rodziców, zakupiliśmy na wyposażenie szkoły urządzenie do tworzenia identyfikatorów tzw. przypinek.

W naszej szkole gra w szachy cieszy się dużym zainteresowaniem, a prawdziwi szachiści potrzebują zegarów szachowych.

Wchodzimy i wychodzimy codziennie do budynku naszej szkoły. Zewnętrznie, ciekawa bryła architektonicznie, ale nie każdy wie jak wygląda szkoła z lotu ptaka.

W sobotę, 9 września br. o godzinie 17:00 oficjalnie zainaugurowano działanie Stowarzyszenia Miłośników Sportu w Kamionkach.

Dzięki środkom zgromadzonym przez Radę Rodziców, świetlica dla dzieci wzbogaciła się o dodatkowe wyposażenie.

Jako Rada Rodziców staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe warunki dla Naszych Dzieci w szkole.

Dzień Dziecka - pełen atrakcji - każde dziecko otrzymało od Rady Rodziców niespodziankę - ręcznie wykonane glicerynowe mydełko w kształcie ludzika LEGO (cieszyły się nawet te starsze dzieci).

W pierwszą sobotę czerwca 2017 w naszej szkole odbył się pchli targ, który został zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców. 

Zakończyliśmy akcję Pola Nadziei 2016/2017.

Miło nam Państwa poinformować, że ostatnio zakupiliśmy kolejne rzeczy wzbogacające wyposażenie Naszej Szkoły:

W dniach 13-14 grudnia 2016 odbył się II Świąteczny kiermasz organizowany przez Radę Rodziców.

Bezpieczeństwo, zwłaszcza naszych dzieci, jest tym na czym zależy każdemu z nas. Wymagamy i dopominamy się od szkoły, władz gminy itp. o zapewnienie bezpiecznej drogi do szkoły i bezpiecznego pobytu w samej szkole.

„Żonkil jest symbolem nadziei na całym świecie. To znak przypominający o ludziach chorych, cierpiących, oczekujących pomocy w najtrudniejszych chwilach życia. Poprzez swą łagodność i delikatność uświadamia wyższe cele istnienia, oznaczając kruchość ludzkiej egzystencji. Kwiat jest wezwaniem do niesienia bezinteresownej pomocy.”

W tym celu jako wolontariusze wraz z przedstawicielami rady rodziców 30 września 2016 zebraliśmy się by wspomóc poprzez akcję Pola Nadziei Stowarzyszenie Hospicjum Im. Piotra Króla.