28 marca 2017r. w naszej Szkole odbył się Turniej szachowy dla klas IV-VI.

W turnieju wzięło udział 13 uczniów naszej Szkoły – 6 dziewcząt oraz 7 chłopców. Rozegrano 5 rund, po których udało się wyłonić zwycięzców turnieju. Wszyscy zawodnicy grali wspólnie, lecz medale zdobywali osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Weronika Walczak z klasy 4c, drugie – Martyna Walczak kl. 6c, a trzecie – Natalia Nita kl. 4a. Natomiast pierwsze miejsce wśród chłopców – oraz w całym turnieju – zajął Wiktor Mazanka z klasy 6b, drugie – Roland Kaczmarek z kl.6b, a trzecie – Kornel Szymkowiak kl. 4b. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe. Serdecznie wszystkim gratuluję wyników oraz odwagi – dla niektórych był to pierwszy turniej w życiu. Życzę kolejnych sukcesów!

Joanna Kerber