W dniach od 6 listopada 2017 roku do 1 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Kamionkach odbyła się trzecia edycja przedświątecznej akcji ,,Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja".

Jest to akcja organizowana przez wychowawców świetlicy dzieci młodszych oraz szkolnych katechetów, podczas której uczniowie i pracownicy placówki zbierali słodycze dla wychowanków Domu Dziecka w Bninie. Organizatorów niezmiernie cieszy fakt, że zbiórka słodyczy spotkała się z dużym oddźwiękiem ze strony społeczności szkolnej i coraz większa liczba osób włączyła się w akcję. Świadczyć o tym może rekordowa ilość zebranych słodyczy! Zwieńczeniem całego wydarzenia było spotkanie mikołajkowe, które odbyło się w holu Szkoły Podstawowej w Kamionkach 6 grudnia 2017 roku.

Dla wszystkich zebranych gości, to znaczy dla uczniów i pracowników szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców, a zwłaszcza dla delegacji z Domu Dziecka w Bninie- grupa taneczna i grupa teatralna wystawiły spektakl ,,Mikołajkowa Przemiana", po którym nastąpiło przekazanie zebranych darów. Wszystkim, którzy włączyli się do akcji ,,Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja" serdecznie dziękujemy! Bo ,,kto jeśli nie my, pomagać innym ma"?


Pełna wersja przedstawienia