25 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w drużynowych biegach przełajowych zorganizowanych na Polanie Harcerza na poznańskiej Malcie.

Przy pięknej pogodzie rywalizowało ze sobą ponad dwa tysiące biegaczy w rożnych kategoriach wiekowych. Dziewczęta i chłopcy z rocznika 2006 biegli na dystansie 1000 metrów, natomiast roczniki 2004 - 2005 wystartowały na dystansie 1200 metrów. Reprezentację naszej szkoły stanowiły Julia Jankowiak z rocznika 2006 oraz dziewczęta z rocznika 2004 - 2005: Patrycja Rymelska, Anna Pałka, Nadia Konys - z klasy 5a, Agata Twardowska z klasy 6b, Natalia Frącala z klasy 6c.

Chłopcy wystartowali w kategorii starszej w składzie: Adam Jankowiak klasa 6a, Hubert Łukaszewski, Stanisław Putek, Szymon Ratajczak i Miłosz Szczupakowski - z klasy 6b, Krzysztof Adamczak z klasy 6c i sprawili ogromną niespodziankę zdobywając III miejsce.

Indywidualnie największym sukcesem okazało się II miejsce i srebrny medal Agaty Twardowskiej. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników.

 

 

 

Izabela Janochowska