Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji prezentującej prace uczniów z zajęć rozwijających.

Prosimy również o głosowanie na nasze prace na stronie FB:
 
Przypominamy, że według wytycznych z dnia 24.10.2020r. biblioteka umożliwia wypożyczanie książek poprzez złożenie zamówienia za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub drogą e-mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) u pani Małgorzaty Matuszewskiej - Krawiec lub pani Anity Chorążkiewicz – Sowy. Zamówione pozycje można odbierać w portierni budynku A. W tym samym miejscu dokonujemy zwrotu książek do biblioteki. Zwracając książki prosimy o umieszczenie kartki z danymi: imię, nazwisko ucznia oraz klasa.
 
Portiernia czynna jest od godz.6.00 do godz.16.00
 
 

W dniach 14-15.11.2020 r. odbyła się kolejna akcja promująca aktywny tryb życia o nazwie Szkolny Weekend Aktywnej Rodziny.

10 listopada o godz. 11:11 nasza szkoła wzięła udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego”.

W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii wspólne śpiewanie w danej klasie odbyło się za pomocą komunikatora i zaśpiewano hymn on-line.

Jakiego koloru jest złość, smutek, radość, strach czy miłość? Czy potrafimy nazywać swoje emocje i określać je kolorami. Uczniowie klas pierwszych już to potrafią , gdyż nauczyli się segregować kolory emocji z bohaterem książki  Anny Llenas pt.„Kolorowy potwór”, który miał mały bałagan odczuć i kolorów w swoim ciele.

Mistrz logicznego myślenia.

Zapraszamy ponownie do szkolnego konkursu Mistrz logicznego myślenia.
Link do konkursu:
https://view.genial.ly/5edd1b919543960d59dbfd09/horizontal-infographic-review-szkolny-konkurs-logicznego-myslenia

Zadania zamieszczone są w kalendarzu. Uczniowie, którzy zdobędą największą liczbę punktów spotkają się w finale. Regulamin konkursu znajdziecie w linku.
Miłej zabawy. Maria Majchrzak i Violetta Szczupakowska 

 

 

Instytut Książki w ramach prowadzonego projektu  , który jest realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka przygotował i już przysłał dla naszych pierwszaków mały prezent  w postaci książki „ Pierwsze abecadło”.

W dniach 31.10.-1.11.2020 r. odbył się pierwszy w historii naszej szkoły wirtualny bieg o nazwie Virtual Autumn Student Run.

I Międzynarodowa Edycja V Ogólnopolskiej Akcji „Przerwa na Czytanie- Bicie Rekordu w Czytaniu na Przerwie”- 28.10.2020 rok

Na lekcjach wychowania fizycznego staraliśmy się urozmaicać zajęcia naszym uczniom. Naszą fotorelacją pragniemy podzielić się formami aktywności, w których brali udział nasi podopieczni.