ZAPRASZAMY DO KLAS PIERWSZYCH ODDDZIAŁÓW "ZERÓWKOWYCH"!!!

 

REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W KAMIONKACH

odbywa się za pomocą systemu elektronicznego
www.gminakornik.podstawowe.vnabor.pl
od dnia 23.03.2020 godz. 8.00 do dnia 03.04.2020 godz.15.00

 

Kartę podpisaną przez obojga rodziców wraz z załącznikami prosimy o przesłanie na skrzynkę e-mailową szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  w formie skanów, fotografii dokumentów bądź za pośrednictwem zwykłej poczty.

Poprzez system można wysłać dokumenty tylko w przypadku umieszczenia podpisów elektronicznych obojga rodziców.

Zmiana sposobu dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych do szkoły jest związana z unikaniem zbędnych kontaktów z innymi osobami  oraz zmniejszeniem niebezpieczeństwa zarażenia się koronowirusem COVID-19. Takie działanie przyczynia się do sprawnego przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w placówce w ustalonych wcześniej terminach.  

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Kórniku >>tutaj<<

 

REKRUTACJA  DZIECI SZEŚCIOLETNICH DO 5-GODZINNYCH ODDZIAŁÓW „ZERÓWKOWYCH” – realizacja obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KAMIONKACH

 

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych odbywać się będzie za pomocą systemu elektronicznego w dniach od  24 lutego 2020 r. od godz. 8.00 do 12 marca 2020 r.
do godz.15.00.

            Rodzice wypełniają kartę zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego korzystając ze strony internetowej:      

http://www.gminakornik.przedszkola.vnabor.pl

 

Po elektronicznym wypełnieniu zgłoszenia należy wydrukować kartę wraz z załącznikami dokumentującymi zaznaczone kryteria i przynieść do sekretariatu szkoły w ww. terminie.