Po zwycięstwie w Kórniku i zdobyciu tytułu Mistrza Gminy Kórnik w Sztafetowych Biegach Przełajowych, dnia 6 października w Krośnie pod Mosiną braliśmy udział w dalszym etapie rywalizacji.

Ogromne emocje towarzyszyły w walce o każdy metr w każdej ze sztafet! To niesamowite ile siły i ambicji jest w naszych zawodnikach i zawodniczkach. Cudownie było patrzeć jak wspierają się wzajemnie i jaką zgraną tworzą drużynę. Na tym polega magia sportu!

A oto nasze medalistki i medaliści:

ZŁOTA SZTAFETA

Wachowiak Lena, Krzywobłocka Weronika, Sypniewska Zuzanna, Czuchra Anna, Held Oliwia, Jankowiak Julka, Kolasińska Julia.

SREBRNA SZTAFETA

Koźlik Tymoteusz, Brodniewicz Barnaba, Filary Dariusz, Szymański Mateusz, Miczyński Mikołaj, Nowak Filip.

BRĄZOWA SZTAFETA

Filary Robert, Chmielewski Borys, Kaźmierczak Maciej, Szymkowiak Kornel, Werner Franek, Jędrzejewski Piotr, Walczyk Hubert. 

Dziewczęta uzyskały awans do Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego, jednak już teraz wiemy, że w związku z obecną sytuacją zawody nie odbędą się (póki co zostają odłożone w czasie).

W Igrzyskach Dzieci, w sztafecie dziewcząt niestety doszło do upadku i kontuzji, a tym samym nie udało nam się nadrobić strat. Najprawdopodobniej w tej kategorii wiekowej również byłby medal. Koleśniak Olimpii życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i gratulujemy, bo do momentu upadku, prowadziła. Pozostałe zawodniczki Juszczak Iga, Ratajczak Zuzanna, Szymczak Wiktoria, Nadol Zofia, Kolasińska Klaudia, Gratkowska Agata byłyście rewelacyjne!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele wychowania fizycznego ;)