Adamczak Sylwia

język polski

Andrzejewska Justyna

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Baraniak Małgorzata

wicedyrektor, etyka

Barc Emilia

edukacja wczesnoszkolna

Bartosik Magdalena

język włoski

Bąkowska-Grześkowiak Milena 

edukacja wczesnoszkolna

Boniec Marta

biologia, przyroda

Borowiak Eliza

pedagog

Bukczyńska Weronika

edukacja wczesnoszkolna

Chorążkiewicz-Sowa Anita

bibliotekarz, język angielski

Chrząszcz Małgorzata

terapeuta 

Ciunajcis Joanna

nauczyciel wspomagający 

Czerwik Dorota

matematyka

Drzewiecka Joanna

język  angielski

Dunaj-Czyżewska Joanna

logopeda

Duszczak Beata

wychowanie fizyczne

Dziuda Wojciech

dyrektor, język polski

Engelbrecht Patrycja

edukacja wczesnoszkolna 

Fabiś Monika

biologia, chemia, przyroda

Foltyn Monika

religia

Gajdek-Szafrańska Hanna

wicedyrektor, język polski

Grabiasz Alicja

edukacja wczesnoszkolna

Graduszewski Lech

fizyka

Grzybowska Anna

geografia, przyroda

Hęćka Przemysław

nauczyciel wspomagający

Jachnik Magdalena

wychowawca świetlicy

Janiszewska Dominika

język hiszpański 

Jankowiak Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Janochowska Izabela

wychowanie fizyczne

Jaskulska Natalia 

psycholog

Jaśkowiak Tomasz

wychowanie fizyczne, matematyka

Jędrzejewska Monika

język  angielski

Kaleta Ewa

język  angielski

Kata Aneta

edukacja wczesnoszkolna

Kędziora Paulina

nauczyciel wspomagający

Kędziora Wiesława

edukacja wczesnoszkolna

Koprucka Gabriela

wychowawca świetlicy

Kramer Małgorzata

wychowanie fizyczne 

Krysińska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

ks. Lechniak Jakub

religia

Kurkiewicz Sebastian

religia, informatyka

Kuśmierczyk Aneta

język polski

Kwas Joanna

matematyka, informatyka

Lewandowski Adam

fizyka

Łada Krystyna

edukacja wczesnoszkolna, historia

Ławniczak Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Łuczak Angelika

wychowawca świetlicy 

Maciołek Maciej

wychowawca świetlicy, informatyka

Majchrzak Maria

matematyka, technika 

Makowska Anna

wychowanie fizyczne

Marciniak Karolina

edukacja wczesnoszkolna 

Matuszewska-Krawiec Małgorzata

bibliotekarz

Michalak-Szaulis Marzena

nauczyciel wspomagający 

Milarska Jolanta

język polski

Mniejżyńska Magdalena

wychowawca świetlicy 

Nowak Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

Ochocka Joanna

technika, nauczyciel wspomagający

Ossowska Marlena

przyroda, matematyka

Pałka Monika

język  angielski

Pancewicz Krzysztof

wychowanie fizyczne

Panek Malwina

historia

Poterska Dominika

edukacja wczesnoszkolna

Przybylska-Sawicka Sylwia

plastyka, technika

Rulewicz Wioletta

wychowanie do życia w rodzinie

Rybarczyk Monika

wychowawca świetlicy

Sielicka Małgorzata

język niemiecki

Stefańska Marta

historia, wiedza o społeczeństwie, etyka

Stołowska Monika

edukacja wczesnoszkolna

Stróżyk Bożena

język polski

Stypka Izabela

język niemiecki

Szczepańska Anna

język  angielski

Szczupakowska Violetta

matematyka

Szelągiewicz Barbara

muzyka

Szymczak Agata

wychowawca świetlicy

Szymkowiak Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Śmiechowska Barbara

religia

Tatarynowicz Magdalena

edukacja wczesnoszkolna 

Tobias Katarzyna

język  angielski

Toboła Beata

wychowawca świetlicy 

Topolska Izabela

matematyka, informatyka

Ubych Sylwia

język  angielski

Urbanowicz Małgorzata

język polski

Wilczewska Paulina

język polski

Wiśnioch Emilia

nauczyciel wspomagający 

Witkowska Kinga

edukacja wczesnoszkolna

Wojciechowski Przemysław

wychowanie fizyczne, EDB

Wołodkiewicz Krzysztof

pedagog

Wójkiewicz Paulina

wychowawca świetlicy 

Wyduba Magdalena

język hiszpański, język angielski 

Zielińska Klaudia

wychowawca świetlicy 

Zimińska Barbara

edukacja wczesnoszkolna