Uprzejmie informujemy, iż w okresie wakacji sekretariat szkoły czynny będzie w godzinach 8.00-13.00.

Informujemy, że uczniowie naszej szkoły uzyskali wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasisty. 

Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024 :)

Klasa 2b przez cały miesiąc uczestniczyła w projekcie obserwacyjno- badawczym pt. "Majowa Łąka - Raj dla Owadów". W maju wraz z chętnymi klasami O-3 zasialiśmy łąkę kwietną,  która zainspirowała do wielu aktywności i zajęć.

"Państwa Ameryki w Pudełku" to projekt klas 8. Zadania miały charakter nie tylko geograficzny. Uczniowie musieli się wykazać wiedzą i umiejętnościami z języka polskiego, matematyki, historii, biologii, wiedzy o społeczeństwie, plastyki.

14 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Puszczykowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu poznańskiego za rok szkolny 2023/ 2024. Tego dnia reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata z Kamionek w składzie: Emilia Derak, Emilia Geremek, Bruno Wochna i Yevhenii Barinov stanęli na podium oraz odebrali puchar i gratulacje od Wicestarosty Poznańskiego i Wiceprezesa SZS Wielkopolska.

W dniach 12-14 czerwca br. odbyła się 3 dniowa wycieczka klasy 6a, 6d i 8b do Jarosławca i Słupska.

Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w cyklu zajęć z Laboratorium Przyszłości w roku szkolnym 2023/2024.

W dniach 12-14 czerwca uczniowie klas 7e i 8c wybrali się na trzydniową wycieczkę, by odkrywać skarby Ziemi Kłodzkiej oraz naszych czeskich sąsiadów. Cóż to były za intensywne i pełne wrażeń dni!