Jedni śpiewają, inni doskonale liczą w pamięci czy grają na instrumentach. Zosia świetnie tańczy, a Adaś z Krzysiem opanowali triki z piłką do perfekcji. Jest też Marysia, która zna cztery języki obce. Bo każdy przecież jakiś talent ma i udowodniły to dzieci z naszej świetlicy.

Świetlicowy Przegląd Talentów jest wydarzeniem, podczas którego każdy chętny uczeń może zaprezentować kolegom i koleżankom swoje zdolności: taniec, śpiew, grę na instrumencie, znajomość sztuk walki, umiejętności zręcznościowe, manualne czy językowe. Jest to także świetna okazja dla nas nauczycieli, byśmy lepiej poznali swoich podopiecznych, a następnie mogli wspomagać rozwój indywidualnych talentów dzieci.

W tym roku Przegląd Talentów był wyjątkowy, gdyż w jego organizacji aktywnie pomagały uczennice z klasy 3c. To one własnoręcznie stworzyły plakat promujący wydarzenie, przygotowały dyplomy dla każdego uczestnika, czuwały nad rozdawaniem nagród oraz koordynowały wraz z nauczycielami przebieg przeglądu, za co serdecznie im dziękujemy. A wszystkim uczestnikom gratulujemy talentów i odwagi do ich zaprezentowania przed szeroką publicznością!