Konkurs plastyczny “Wiosna, ach to Ty”

# # #

Konkurs plastyczny “Wiosna, ach to Ty”

W naszej szkole odbyło się wręczenie nagród uczestnikom kokursu plastycznego pt. “Wiosna, ach to Ty!”.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie oraz kreatywność. Życzymy dalszych sukcesów, rozwijania swoich pasji i wielu inspiracji do tworzenia kolejnych pięknych prac!

Magdalena Szczepańska
Joanna Ochocka

Agnieszka Sochacka