Drogi czytelniku za chwilę zanurzysz się w historii głębię, bo oto widzisz przed sobą Kronikę Szkoły w Kamionkach, Niektórych osób już nie ma wśród żywych, a kałamarz, w którym maczano pióro, aby spisywać dzieje, dawno nie istnieje. Pewnie zastanawiasz się jak ona tu trafiła? Tyle lat gdzieś w zapomnieniu?

 

W piątek odbył się w naszej szkole dzień projektowy pod hasłem ?W zdrowym ciele, zdrowy duch?.

13 i 14 maja 2019 zostały w naszej szkole zorganizowane przez p. Małgorzatę Sielicką i p. Izabelę Stypkę dwie jednodniowe wycieczki do Berlina.

SPOTKANIE Z GABRIELEM FLESZAREM

Uczniowie klas 7 na zajęciach projektowych  grupy biologiczno-chemicznej:  ?Poznaję, eksperymentuję, weryfikuję - program wsparcia rozwijania kompetencji matematyczno-przyrodniczych i językowych? .

ENGLISH CORNER ma już swoich sympatyków wśród uczniów klas starszych i młodszych. Pierwsza edycja naszych anglojęzycznych gazetek na tematy bieżące i kulturowe zakończyła się.

W Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Fairytale Vocabulary Contest 2017 The Ugly Duckling nasi uczniowie byli rewelacyjni!

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!
Pragniemy poinformować, że Uczniowie naszej szkoły wrócili z VI Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych Obcojęzycznych z nagrodami!

16 października uczniowie klas ?0? w Szkole Podstawowej w Kamionkach wesoło bawili się podczas Balu Jesieni.

23 października odbyło się uroczyste pasowanie na zerówkowicza.